Фарба структурна ANSERGLOB акрилова 7кг, 14кг

Производитель: ANSERGLOB

Модель: акрилова структурна

Наличие: Есть в наличии

Цена: 700.90 грн

Доступные варианты

* Вес:

Фарба структурна акрилова ANSERGLOB призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи, такі як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки (вік 28 діб, вологість менше 4%); гіпсові штукатурки (вологість менше 1%); бетонні основи (вік 3 місяця, вологість менше 4%); цегляна кладка (вік не менше 28 діб), і на органічні основи (пінополістирольні плити, фанера, ДВП, ДСП, OSB). Фарба структурна акрилова ANSERGLOB тонується за системою COLOR SYSTEM, або застосовується в базовому білому кольорі..

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням фарби необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Нерівності поверхні до 3 мм вирівняти шпаклівкою фінішною ANSERGLOB ВСТ 25, великі нерівності стін штукатурним розчином ANSERGLOB ВСТ 20. Тріщини до 0,15 мм шпаклюються фарбою структурною акриловою ANSERGLOB.
Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки, бетонні основи, а також цегляна кладка обробляються адгезійноюгрунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62. Гіпсові основи і основи з сильновсмоктуючих цементно-піщаних та цементно-вапняних штукатурок необхідно попередньо загрунтовати однією з глибокопроникаючихгрунтовок ANSERGLOB і витримати до повного висихання. Покриття з масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника і потім прогрунтувати однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB. Фарба структурна акрилова наноситься не раніше ніж через 4 години після грунтування.

Фарбу структурну акрилову ANSERGLOB перед використанням ретельно перемішати дрилем на низьких обертах. Фарба наноситься одним або двома шарами за допомогою шпателя або структурного валика. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила «мокре на мокре». У випадку перерви у роботі приклеїти малярну стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести фарбу із заходом на малярну стрічку, після чого малярну стрічку видалити разом із залишками фарби. Поверхня з нанесеною структурною фарбою ANSERGLOB є стійкою до механічних впливів. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент необхідно вимити водою.

Примітка:Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. Для ідентичності кольору на основі рекомендується використовувати продукцію однієї партії. Не використовувати на поверхнях схильних до постійних механічних впливів (підлоги). Не наносити на поверхні що обігріваються.
При виконанні робіт, поверхню необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата фарби структурної в середньому складає: від 0,7 кг/м2.

Технічні дані

Щільність 1,6 г/см3
Час утворення
поверхневої плівки
через 15 хвилин
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Набуття стійкості
до впливу опадів
через 24 години
Паропроникність не менше 0,03 мг/м٠г٠Па
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: