Герметик універсальний силіконовий ANSERGLOB прозорий 280 мл

Производитель: ANSERGLOB

Модель: anserglob

Наличие: Есть в наличии

Цена: 82.14 грн

Герметик універсальний силіконовий ANSERGLOB призначений для герметизації, захисту та виконання з’єднань будівельних конструкцій, а також для заповнення швів при виконанні облицювальних робіт. Також герметик застосовується для виконання деформаційних швів в резервуарах, басейнах, душових та в системах теплоізоляції фасадів. Використовується на поверхнях виконаних зі скла, дерева, алюмінію, цегли, бетону, санітарної кераміки й т. і.. Не використовувати на поверхнях з бітуму, міді, свинцю та корозійними металами. Стійкий до мийних засобів. Термостійкий до +180°С. Водонепроникний. З часом не змінює колір.

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою і міцною, очищеною від пилу, бруду, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням герметика необхідно видалити неміцні ділянки основи, а також залишки старих герметизуючи матеріалів. Для знепилювання, зміцнення слабких сильновсмоктуючих мінеральних основ, поверхню необхідно обробити глибокопроникним ґрунтом ANSERGLOB. Після висихання (3 - 6 годин) можна наносити герметик .

Герметик необхідно наносити за допомогою монтажного пістолета. Для цього потрібно зрізати за допомогою ножа наконечник картриджа вище різьблення, нагвинтити ковпачок і після цього зрізати під кутом 450 верх ковпачка діаметром відповідним до ширини отвору. Після цього картридж установлюється у пістолет та проводиться нанесення під тиском герметика у шов конструкції. Для того, щоб зробити рівний шов необхідно краї отвору заклеїти малярною стрічкою. Шов повинен бути рівномірний та не мати порожнеч. В разі потреби, шов вирівнюється за допомогою відповідного інструменту, який попередньо змочується водою. Після вирівнювання герметика малярну стрічку необхідно видалити. Свіжий, не застиглий герметик, при необхідності, можливо видалити за допомогою спирту або ацетону. Застиглий герметик видаляється механічним способом.

Витрата герметику залежить від стану поверхні, cпособу нанесення,  ширини та глибини шва. При товщині шва 4-5 мм витрата становить 15 -18 мл/м.п..

 

Технічні дані

Колір  прозорий
Густина  приблиз 0,92 г/см3 
Час утворення плівки 5-10 хвилин
Час різки (товщ. 5 мм)     12 - 24 годин
Час повного твердіння (товщ. 5 мм) 24 - 48 годин
Подовження при розриві      понад 40%   
Температура основи від +5°С до +40°С
Температура эксплуатації   
від -20°С до +180°С

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: