Суміш клейова еластифікована ANSERGLOB BCX 44 ТОТАL (25 кг)

Производитель: ANSERGLOB

Модель: BCХ 44 TOTAL

Наличие: Есть в наличии

Цена: 360.30 грн

 Суміш клейова ANSERGLOB BCX 44 ТОТАL еластифікована призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферним впливам і динамічним навантаженням), усіма видами плиток з природнього, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонною, керамічною та скляною непрозорою плиткою розмірами більше ніж 300х300 мм. Клейова суміш може застосовуватися для облицювання басейнів і резервуарів, підігріваємих і монолітних підлог, експлуатуємих покрівель, терас, бетонних, цегляних, кам'яних, азбестоцементних і міцних поверхонь. Можливе застосування в системах підлог з водяним і електричним опаленням. Клейова суміш може використовуватися для кріплення теплоізоляційних плит з пінополістиролу, поліуретану, мінеральної вати. Клейова суміш ефективна при облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, методом «плитка на плитку». 

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 - 0,22 л води на 1 кг суміші (5,25 - 5,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах) до отримання однорідної і пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013, ДБН В.2.6-162:2010 й ДСТУ- Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути досить міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 44, великі нерівності (стін) штукатурним розчином ANSERGLOB BCT 20, (підлог) - цементною стяжкою ANSERGLOB LFS 70. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Слабковсмоктуючі основи, а також основи при облицюванні методом «плитка на плитку» обробляються грунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62 та витримують від 3 до 6 годин.

Приготовлену розчинну суміш нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовуєму поверхню. Потім розчин “причісується ” зубчатою гребінкою або шпателем з U-подібною або квадратною формою зубців, які утворюють на поверхні рівні гребні однієї висоти. В залежності від товщини і розміру облицювального матеріалу підбирається розмір зубця шпателя (наприклад, для плитки розміром 20х20 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 6 мм і більше). Плитку укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути товщиною мінімум 2 мм, щоб повністю проявилася здатність клею до схоплення. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотньою стороною, і деякою різаною керамічною і кам'яною плиткою потребує додаткового нанесення клею на зворотній бік плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою і основою. Нанесення клею на зворотній бік плиток є додатковою мірою і не змінює його розподіл по поверхні основи. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 1,5 мм.
Плитка попередньо не змочується!
 

Примітка:Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплення і затвердіння може змінитися.

Витрата суміші при товщині 1 мм складає в середньому 1,3 кг/м2.

Технічні дані

Товщина шару 2-10 мм
Пропорція суміші 0,21-0,22 л води/кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Відкритий час роботи не менше 20 хвилин
Час корегування не менше 10 хвилин
Час твердіння розчину через 24 години
Адгезія до основи не менше 1,5МПа
Морозостійкість не менше 75 циклів
Зсув не більше 0,1 мм
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: