Фарба інтер'єрна акрилова ANSERGLOB стійка до миття, 1,4кг, 4,2кг, 7кг, 14кг

Производитель: ANSERGLOB

Модель: ANSERGLOB интерьерная стойкая к мытью

Наличие: Есть в наличии

Цена: 78.63 грн

Доступные варианты

* Вес:

 Фарба інтер'єрна акрилова ANSERGLOB стійка до миття, призначена для виконання опоряджування поверхні стін і стель всередині будівель і споруд, в тому числі і приміщення з підвищеною вологістю. Наноситься на будь-які мінеральні основи (бетон, цегла, цементні і цементно-вапняні штукатурки (вологість менше 4%); гіпсові штукатурки і ГКЛ (вологість менше 1%); і т.д.) і на органічні основи (фанера, ДВП, ДСП, OSB, шпалери). Фарба має підвищену стійкість до вологої очистки із застосуванням побутових неабразивних миючих засобів. Допускається багаторазове перефарбовування основи. Фарба інтер'єрна акрилова ANSERGLOB стійка до миття тонується за системою COLOR SYSTEM, або застосовується в базовому білому кольорі.

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням фарби необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Тріщини в основі розшиваються і заповнюються за допомогою одного з матеріалів ANSERGLOB (наприклад, невеликі тріщини можна зашпаклювати ANSERGLOB ВСТ 25 або ВСТ 27). Міцні мінеральні основи, такі як цегляна кладка, бетонні основи, цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки і ГКЛ, дерев'яні поверхні обробляють однією з глибокопроникаючихгрунтуючих емульсій ANSERGLOB. Неміцні мінеральні основи необхідно очистити до міцного шару. Поверхні, на яких знаходяться фарби на органічній основі, очистити від фарби, прогрунтувати однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB. Фарба інтер'єрна акрилова ANSERGLOB стійка до миття наноситься через 4 години після грунтовання.

Фарбу інтер'єрну акрилову ANSERGLOB стійку до миття, перед застосуванням слід ретельно перемішати дрилем на низьких обертах. Фарба наноситься за один або два шари за допомогою пензля, щітки, валику (войлок, поролон) або розпилювача. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно дотримуючись правила «мокре на мокре». Для нанесення першого шару фарбу можливо розбавити водою (не більше 5 % від маси фарби). Для другого шару фарбу розбавляти не рекомендовано. В залежності від температурно-вологісних умов другий шар наноситься через 1-2 години після нанесення першого шару. Пофарбована поверхня стійка до механічного впливу. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент необхідно вимити водою.

Примітка:Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. Для ідентичності кольору на основі рекомендується використовувати продукцію однієї партії. Не використовувати на поверхнях схильних до постійних механічних впливів (підлоги). Не наносити на поверхні що обігріваються.
При виконанні робіт, поверхню необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості.

Технічні дані

Зовнішній вигляд біла матова
Щільність близько 1,5 г/см3
Покривність близько 150 г/м2
Час нанесення наступного шару 1 – 2 години
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: